Hızlı Arama Menüsü

Kamera Kategorileri

  Marka Seçimi

  Beğenilen Ürünler

  Fiyat Aralığı

  Flitreyi Temizle

  NVR Kayıt Cihazı Fiyatları

  Bütçenize ve kullanım alanınıza göre en ucuz nvr fiyatları, özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göz atarak en uygun ürünü seçip satın alabilirsiniz.
  • Görüntüle
  • Akıllı Sıralama
  • 2 Adet Ürün

  Arama Sonuçları Yükleniyor

  (0)

  Haikon DS-7608NI-K1

  Haikon DS-7608NI-K1, 8 adet ip güvenlik kamerasını çalıştırabileceğiniz kayıt cihazıdır. Bu cihaz ile izleyebileceğiniz en yüks...

  En düşük fiyat : 692.49 ₺

  Mağaza Sayısı : 5

  (0)

  Hikvision DS-7604NI-K1-4P

  Hikvision DS-7604NI-K1-4P koduna sahip bu nvr, 4 adet ip kamera bağlayabileceğiniz güvenlik kamerası kayıt cihazıdır. Toplam band gen...

  En düşük fiyat : 839.03 ₺

  Mağaza Sayısı : 8

  NVR Fiyatları, Video Kayıt Cihazı kelimelerin baş harflerinin kısaltmasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi NVR, bir ağa bağlanmış IP ya da kablolu ağ kameralarından elde edilen görüntüyü hem kayıt hem de saklama görevini üstlenen cihazdır. Eviniz veya iş yerinizde kameralarla sağlamak istediğiniz güvenliğin kaydını tutar. Herhangi bir tarihe dönmek istediğinizde, belirttiğiniz süre boyunca yapılan kayıtları izleme imkanınız olur. Yani geçmişe dönük bir tarih aralığı seçerseniz cihazınızdan bu eski kayıtları seyredebilirsiniz. Eğer sürekli olarak kontrol etmeniz gereken bir alana sahipseniz ve zamanınızın çoğunu bu alandan uzakta geçiriyorsanız, IP kameralar ve NVR kayıt sistemi ihtiyaçlarınızı karşılar.

  Oldukça sade ve şık kutular olarak tasarlanan NVR kayıt cihazları, neredeyse kamera ihtiyacı duyduğunuz her yerde ve kayıtları arşivlemek istediğiniz tüm görüntüler için kullanılabilir. Endüstriyel bir alan veya bir ev mutfağı ayırt etmeksizin görüntüleri yüksek kalitede kaydeder. Uzakta olsanız bile bağlantı kurup eski bir görüntü kaydını mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz. NVR kayıt cihazları, tüm mobil cihazlarla uyumludur. İşletim sisteminize uyumlu bir mobil uygulama indirerek uzaktan kontrol etme fırsatına sahip olursunuz. En ucuz nvr fiyatları listeleyebilir, özelliklerine bakabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.