Hızlı Arama Menüsü

Kamera Kategorileri

  Marka Seçimi

  Beğenilen Ürünler

  Fiyat Aralığı

  Flitreyi Temizle

  Gizli Kamera Fiyatları

  Bütçenize ve kullanım alanınıza göre en ucuz gizli kamera fiyatları, özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göz atarak en uygun ürünü seçip satın alabilirsiniz.
  • Görüntüle
  • Akıllı Sıralama
  • 1 match

  Arama Sonuçları Yükleniyor

  (0)

  Duman Dedektörü Görünümlü Gizli Kamera

  Duman Dedektörü Görünümlü Gizli Kamera – Duman dedektörü görünümlü olup sesli,renkli video kaydı, harekete duyarlı video...

  En düşük fiyat : 209.00 ₺

  Mağaza Sayısı : 6

  Gizli kamera Fiyatları,  Gizli kamera kullanan kişi sayısında artışın meydana gelmesi sonrasında artık insanların büyük bir kısmı mini gizli kamera konusunda araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Özellikle de iş yerlerinde bu tarz kameraların kullanımı hiç olmadığı kadar arttı. Dolayısıyla insanlar artık kendi bulundukları alanda kullanmak adına mini gizli kamera modellerini inceleyebilirler. Şimdilerde insanların büyük bir kısmının en fazla kullandığı gizli kameralar duvar saati ve radyo şeklindedir.

  Üstelik bu tarz mini gizli kameraların en önemli özelliği  uzun süre şarjının gitmesidir. Dolayısıyla evde ya da iş yerinde gizli kamera kullanılmak istenmektedir. Fakat sürekli şarj etme gibi bir sorunla uğraşılmak istenmediği zamanlarda bu tarz gizli kameralar arasından seçimler rahatlıkla yapılabilecektir. Duvarda ya da radyo şeklinde hazırlanmış olan gizli kameralar kullanılacağı zaman insanlar cep telefonları ya da bilgisayarları üzerinden kameranın bulunduğu yerdeki görüntüleri canlı olarak izleme imkanına sahipler. Gizli kameralar izleme özelliğine geçtikleri zaman dışarıdan hiçbir şekilde belli olmayacaktır. Gizli kamera fiyatları, ürünün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.