Dahua IPC-HDBW2300RP-Z Fiyatı

(0)

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z, 3 megapiksel CMOS sensöre sahip ip kameradır. H.264 ve MJPEG kodlama seçeneği sunar. 3 megapiksel çözünürlükte 20 FPS kayıt sunarken, 2 megapikselde gerçek zamanlı olarak kayıt imkanı sağlar. Digital Wide Dynamic Range (D-WDR) özelliği ile ışığın az veya yoğun olduğu ortamlarda otomaik olarak ortalama bir aydınlatma düzeyi belirler. Bu teknoloji sayesinde net ve kaliteli görüntüler sunar.

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z Fiyatları

MAGAZALAR TARİH FİYATLAR KARGO BEDELİ ÜRÜN LİNKİ
n11.com mağaza logosu Haziran 9, 2019 1,491.75 ₺ Ücretsiz Ürüne Git

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z Özellikleri

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z, 3 megapiksel CMOS sensöre sahip ip kameradır. H.264 ve MJPEG kodlama seçeneği sunar. 3 megapiksel çözünürlükte 20 FPS kayıt sunarken, 2 megapikselde gerçek zamanlı olarak kayıt imkanı sağlar. Digital Wide Dynamic Range (D-WDR) özelliği ile ışığın az veya yoğun olduğu ortamlarda otomaik olarak ortalama bir aydınlatma düzeyi belirler. Bu teknoloji sayesinde net ve kaliteli görüntüler sunar.

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z Genel Özellikleri

Auto White Balance (AWB) özelliği kameraya çevredeki ışık miktarına göre otomatik olarak renkleri ayarlama imkanı sunar. ICR özelliği ile siyah beyaz çalışma modunda ışık hassasiyetini otomatik ayarlar. Kameranın arayüzünden isterseniz 3 full HD çözünürlük veya standart çözünürlük seçimi yapabilirsiniz. Varifocal lens ile üretimi yapılan Dahua IPC-HDBW2300RP-Z 2.7~12mm arasında seçim yaparak istediğiniz nesneye odaklanabilirsiniz. Smart IR ile donatılan bu üründe maksimum gece görüş mesafesi 20 metredir.

Poe özelliği ile size altyapı maliyetinden kurtarır. Sadece CAT6 network kablosu üzerinden hem görüntü aktarımı hemde kameranın çalışması için enerji gönderebilirsiniz. Tozlu ve su geçirmez özelliği bulunan Dahua IPC-HDBW2300RP-Z IP66 standarlarına göre üretilmiştir. Aynı zamanda 20-40 cm arasında üzerinde düşecek 5 kg ağırlığındaki nesnelere karşı dayanaklı olması kameraya IK10 standardını kazandırmıştır.

Boyutları 122mm×89mm olan bu kamera sadece 0.5 kğ ağırlığındadır. -30 derece hava sıcaklığında çalıştığı gibi +60’ye kadar sıcaklıklarda da sorunsuz çalışmaktadır. Gece kaliteli görüntüler yakalamak için ledlerini açtığında maksimum güç tüketimi 8.5 Watt’dır. Onvif özelliği ile farklı marka kayıt cihazlarında sorunsuz çalışabilir.

Onvif Nedir ?

IP kamera üreticilerinin her birinin kendi standartları var ve yaygın olarak yazılımcı firmalar bu standartları kendi geliştirdikleri yazılıma ekleyebiliyorlar. Pek çok IP kamera markasının görüntülerinin yorumlanması için gerekli sürücülerin bu yazılımlarda toplanmasıyla beraber sisteminiz artık markadan bağımsız bir hale geliyor. İster VITECS, ister Samsung, ister AXIS pek çok bilinen marka aynı yazılımda buluşabiliyor. İleride yapılacak eklemelerde de kullanıcılar farklı marka kameraları eski kameralarını değiştirmek zorunda kalmadan mevcut sistemlerine dahil edebiliyorlar. Bununla birlikte geleneksel bir bakış açısı da sistemi tamamen bilgisayar tabanlı hale getiren bu yazılımsal çözümlere karşı çıkıyor. Yani network kayıt cihazlarının da farklı marka IP kameraları desteklemesi bekleniyor.

IK10 : Darbeye Karşı Mukavemet Derecesi. Darbe Boyutu 20 - 40 cm'den düşen 5 kg'lik nesneye karşı korumalı.

POE (Power ower Ethernet) Nedir?

Tek bir network kablosu üzerinden data ve enerjiyi güvenli bir şekilde aktaran sistemdir. Ayrı bir Power kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır.

PoE özelliğine sahip IP kameralar ethernet kablosu üzerinden hem gerekli gücü alır, hem de görüntü, ses ve diğer verileri gönderip alabilir. Data kabloları üzerinden cihazlara enerji sağlayan Universal Serial Bus gibi standartlara benzemez, PoE uzun mesafelere kablo döşenmesine imkan sağlar.Uygulayıcıların kablolama süresini ve maliyetini düşürür. Power, data ile aynı iletken üzerinde taşınabilir veya aynı kablo üzerinde bulunan özel bir iletken üzerinde de taşınabilir.

20 Metre Gece Görüş

Dahua IPC-HDBW2300RP-Z güvenlik kamerası ile hiç ışığın olmadığı alanlarda bile 20 Metre Gece Görüş elde edersiniz. SMARTLED teknoloji sayesinde dar alanlarda ve yakın cisimlerde meydana gelen ışık patlaması yüksek oranda engellenir. Kameraya en yakın duran cisimlerde de net görüntüler elde edilir. Smart IR Ledler ışığı yaydığı için, gece görüşü durumunda tek bir nokta değil, görüntüdeki tüm alanlar aydınlanır.

ICR / Infrared Cut Filter Removal Nedir?

Infrared Cut Filter Removal; Kamera hassas renk üretimi için renkli bir kamera gibi çalıştığı zaman IR kesme filtresi de çalışmaktadır. ICR ile, filtre kaldırılarak siyah-beyaz modda çok daha fazla ışık hassasiyetine izin verilir. Gündüz şartlarında kızılötesi ışıklar kameranın görüntü kalitesini olumsuz etkilediğinden normal şartlarda kameraların görüntü algılayıcılarının üzeri kızılötesi ışığı geçirmeyecek bir sabit bir filtre ile kaplanır. Fakat bu sabit filtre gece şartlarında infrared aydınlatma ile görüş yapan kameralarda kullanıldığında aydınlatmanın ışığını da engelleyeceğinden kullanılmazlar. Bu nedenle gece görüşlü kameraların gündüz görüntüleri istenilen kalitede olmaz. ICR ise bu sorunu çözmek için görüntü algılayıcı sensörün önüne yerleştirilen, gece ve gündüz şartlarına göre mekaniksel olarak devreye girip çıkabilen hareketli bir filtredir.

 

Leave Review

Similar Products

dahua IPC-HFW2231TP-ZS

(0)

Dahua IPC-HFW2231TP-ZS

En düşük Fiyat 989.91 ₺ Toplam 4 Mağaza

Dahua IPC-HFW1220SP-0280B

(0)

Dahua IPC-HFW1220SP-0280B

En düşük Fiyat 402.10 ₺ Toplam 4 Mağaza

Hikvision DS-2CD4B36FWD-IZS

(0)

Hikvision DS-2CD4B36FWD-IZS

En düşük Fiyat 0.00 ₺ Toplam 0 Mağaza

Dahua IPC-HDW1226SP-0280B

(0)

Dahua IPC-HDW1226SP-0280B

En düşük Fiyat 367.40 ₺ Toplam 2 Mağaza

Dahua IPC-HFW1226SP-0360B

(0)

Dahua IPC-HFW1226SP-0360B

En düşük Fiyat 519.50 ₺ Toplam 2 Mağaza